ENGLISHÜRÜNLER / Hazırlama
Hazırlama

 MANUEL – KAPALI SİSTEM İLAÇ HAZIRLAMA

Klinik olarak etkinliği tanımlanmış, ONB kodu altında FDA onaylı ilk ve tek kapalı sistem olan BD Phaseal™ aparatları, ilaçların hazırlama, uygulama ve atık süreçleri boyunca ortamla etkileşimini engelleyerek, sağlık çalışanlarına güvenilir ve kolayca kullanılabilen bir sistem sunmaktadır. Ayrıca kapalı olma özelliği sayesinde ürünün sterilitesini ve bütünlüğünü korumaktadır.

YARI OTOMATİK İLAÇ HAZIRLAMA

Chemo Compounder® Yarı Otomatik İlaç Hazırlama Cihazı ve Kapalı Sistem İlaç Hazırlama aparatları BD Phaseal™ kullanımı ile, rehberlerde belirlenen “Güvenli İlaç Hazırlanması Prensipleri” ni karşılayan yarı otomatik kemoterapi ilaç hazırlama sistemidir.

Dokunmatik ekran ile birbirinden farklı ilaçların aynı anda hazırlanmasını sağlayarak ve çekim esnasında, başka bir sete ihtiyaç duymadan işlem yapmaktadır. 0,01 ml ye kadar hassas çekim yapılmasına olanak veren Chemo Compounder®, ayrıca negatif basınç ortamında kalan ilaçların steril saklanmasına olanak verip, ilaç tasarrufu sağlamaktadır.

TAM OTOMATİK(ROBOTİK) KEMOTERAPİ İLAÇ HAZIRLAMA SİSTEMİ

APOTECAchemo; antineoplastik ilaçların sitotoksik etkilerine çalışanların maruziyeti ve kontaminasyon riski önlenerek; hazırlanan ilaçların cihaza yüklenip boşaltılması sırasında etken madde ve çözücüleri tartabilen, toz formundaki ilaçları sulandırabilen, şırıngalar, infüzyon torbaları ve diğer nihai taşıyıcıların hazırlanmasını, güvenli bir şekilde yüklenmesini ve boşaltılmasını sağlayabilen bir robotik sistemdir. 
 
 
robotik

Hazırlama 04

Hazırlama 03

Hazırlama 02

Hazırlama 01

 

 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2013 - Endotek Sağlık Gereçleri Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu